Главная » Статьи » Новости недвижимости » Недвижимость в Украине

Будуємо свою мрію разом з ЖК «Львівська Мрія»

Мабуть кожен хоч раз в житті мріяв переїхати до міста Лева. Так, це місто славиться своїми архітектурними знахідками, своєю історією, музеями, церквами. Адже тут все не так як у твоєму місті: тут зовсім інші люди, тут зовсім інше життя. Але як можна здійснити мрію, і придбати квартиру у львові без посередників завдяки ЖК «Львівська Мрія».

Проекти

ЖК «Львівська Мрія» має 3 будинки у місті Львів, що знаходяться за адресами:

  • вул. Рубчака 23
  • вул. Рубчака 23
  • м. Львів, вул. Рубчака 25

Це 9 поверхові будинки, в яких розміщено 108 квартир, площа яких від 44 до 106 м2. Каркасу будинку зроблений з цегли, та утеплений. В якості димоходів використовується система Schiedel QUADRO. Також будівля має хороші широкі, а головне безшумні літфи. Також, кожна квартира має індивідуальне опалення, тому, можна використовувати будь-які сучасні системи опалення, навіть гібридні керамічні електроопалювальні панелі.

Інфрастуктура

ЖК «Львівська Мрія» знаходиться в зоні розвиненої інфраструктури. Менш ніж за 500 метрів знаходиться школа №48, та 3 дитячих садочки. Також, в районі 500 метрів є банкомати 9 банків. Близько за 2 км знаходиться автовокзал та залізничний вокзал.

В районі 1 км знаходяться 4 медичних закладів, 3 фітнес-центрів, 4 супермаркети. Також будинок розташований біля парку «Горіховий рай» .

Ціна

Ціна за 1 м2 14800 грн. Це одна з найнижчих цін у Львові, тому, якщо ви ще й досі мрієте придбати житло, то я рекомендую Вам чимнайшвидше звернутись до ЖК «Львівська Мрія».Категория: Недвижимость в Украине | Добавил: Admin (25.04.2016)
Просмотров: 79
Всего комментариев: 0